Smukła linia dla każdego - zabiegi elektrostymulacji oferujemy we Wrocławiu!

Zabiegi elektrostymulacji mięśni w StudioSlim.pl wykonywane są kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią, jonizacją i koloroterapią. Tylko u nas podczas zabiegu w pełni się relaksujesz oglądając w kapsule swój ulubiony serial, koncert, bądź kabaret. Taki zabieg jest jeszcze skuteczniejszy w modelowaniu sylwetki, utracie centymetrów w różnych partiach ciała. Nie wierzysz, że to działa? Przyjdź do nas na ulicę Kukuczki 26ab we Wrocławiu i przekonaj się jak działa elektrostymulacja w kapsule PowerSlim Studio :-)

Smukła linia, czyli elektrostymulacja mięśni w StudioSlim.pl

Smukła linia, czyli elektrostymulacja mięśni w StudioSlim.plPołączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami (elektrostymulacja mięśni) daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne.

W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej. UWAGA – zabieg polecany także dla Panów, którzy już nie muszą martwic się o sposób na zgubienie wiecznej „oponki”! Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała.

Zabieg Smukłej linii wykonujemy w kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią, jonizacją oraz koloroterapią. To wszystko sprzyja temu, że klient odpręża się w kapsule oglądając serial, kabaret lub inne DVD, a ciało staje się jędrniejsze, smuklejsze, a przy tym skóra gładka i aksamitna.

Elektrostymulacja mięśni to zabieg bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a mimo wszystko czujemy jak nasze mięśnie pracują. Pół godziny zabiegu Smukłej linii w PowerSlim Studio jest w stanie zastąpić dwugodzinny aerorobik. W naszym lokalu StudioSlim we Wrocławiu zabiegi te dostępne są w 2 okresach czasowych: 30 minut oraz 55 minut. Dla lepszych efektów polecamy bardziej te dłuższe sesje elektrostymulacji mięśni. Elektrody podłączamy na wybrane partie ciała dla jak najlepszych efektów. Najpopularniejsze to: brzuch, biodra oraz uda, ale dostępne są różne kombinacje. Tutaj z pewnością personel StudioSlim.pl zadba o to, aby każdy zabieg był efektywny.

Po serii zabiegów klientki osiągają znaczne różnice w obwodach po każdej elektrostymulacji czują się lepiej. W naszym lokalu dzięki kapsule PowerSlim Studio zabieg mija jeszcze przyjemniej, a poprzez bardzo dobre właściwości podczerwieni skóra także staje się gładsza i zdrowsza. Lampy podczerwieni początkowo były stosowane w różnych ośrodkach w celach leczniczych. Mają one bardzo dobre właściwości na ciało i zdrowie. Podczas zabiegu pozbywasz się też toksyn z organizmu.

Umów się koniecznie na ten zabieg, aby uzyskać spektakularne efekty w jak najkrótszym czasie:
tel. 507 220 616

Sprawdź jak może pracować Twoje ciało bez wysilania się. Przyjdź na elektrostymulację mięśni w StudioSlim.pl

Wykonujemy też elektrostymulacje na: pośladki, bądź biust w celu jego ujędrnienia i podniesienia.

Zapraszamy do StudioSlim na ul Kukuczki 26ab we Wrocławiu.
Zadzwoń do nas i dowiedz się, a może oferujemy jakieś promocje na te zabiegi: 507 220 616

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }