«Powrót

Siłownia bez wysiłku

Siłownia bez wysiłku - program elektrostymulacji mięśni na rzeźbę we Wrocławiu!

Czy można mieć ładną rzeźbę i mięśnie bez wielkiego wysiłku? Tak. W naszym lokalu oferujemy zabiegi o nazwie Siłownia bez wysiłku, który obejmuje serie zabiegów elektrostymulacji mięśni na budowę masy mięśniowej oraz modelujący rzeźbę, a przy okazji redukujący zbędną tkankę tłuszczową i ujędrniający. Nasze mięśnie pracują jak na siłowni, gdyż pobudzane są do działania przez odpowiednie prądy.

Jak wygląda zabieg? Pełny zabieg siłowni bez wysiłku trwa 55 minut. Do wybranych partii mięśni podłączane są elektrody i poprzez odpowiedni program elektrostymulacji Twoje mięśnie zaczynają pracować, jak przy ćwiczeniach na siłowni. Nie męczysz się w tym czasie, a relaksujesz się oglądając ulubiony film lub serial na DVD. Po serii zabiegów zobaczysz różnicę. To nie wszystko podczas jednego zabiegu podłaczamy różne partie mięśni i nie skupiamy się na jednej części Twojego ciała, a na kilku jednocześnie. Dzięki temu Twoje ciało będzie wyglądać jeszcze lepiej.

Zabiegi elektrostymulacji mięśni w StudioSlim.pl wykonywane są kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią, jonizacją i koloroterapią. Tylko u nas podczas zabiegu w pełni się relaksujesz oglądając w kapsule swój ulubiony serial, koncert, bądź kabaret. Taki zabieg jest jeszcze skuteczniejszy w modelowaniu sylwetki. Sprawdź jak to działa. Przyjdź do nas na ulicę Kukuczki 26ab we Wrocławiu i przekonaj się jak działaelektrostymulacja w kapsule PowerSlim Studio :-)

Siłownia bez wysiłku, czyli elektrostymulacja mięśni w StudioSlim.plPołączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami (elektrostymulacja mięśni) daje zaskakujące efekty w modelowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne.Elektrostymulacja mięśni to zabieg bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a mimo wszystko czujemy jak nasze mięśnie pracują. Po elektrostymulacji w tym programie wytwarza się kwas mlekowy, który może powodować pewną bolesność jak po prawdziwych ćwiczeniach na siłowni.

Umów się koniecznie na ten zabieg: tel. 507 220 616

Sprawdź jak może pracować Twoje ciało bez wysilania się. Przyjdź na elektrostymulację mięśni w StudioSlim.pl

Wykonujemy też elektrostymulacje na: pośladki, bądź biust w celu jego ujędrnienia i podniesienia.

Zabieg Smukła linia też jest zabiegiem elektrostymulacji mięśni, który oferujemy, ale on zaś ma na celu głównie rozbijanie tkanki tłuszczowej, cellulitu, wyszczuplania i modelowania ciała.

Zabieg Siłownia bez wysiłku oferowany jest dla Pań jak również dla Panów, którzy wolą zrelaksować się zamiast ćwiczyć tradycyjnie na siłowni. Osiągnij wyniki bez przemęczania się, a elektrostymulacja mięśni sama będzie pobudzać Twoje mięśnie do pracy. Podczas zabiegu pracuje kilka partii mięśni np. brzucha, klatki piersiowej i rąk.

Ceny zabiegów
Siłownia bez wysyłku (elektrostymulacja mięśni) w kapsule PowerSlim Studio (55 minut):
Zabieg jednorazowy - 89 zł (program elektrostymulacji trwa 55 minut)
5 x Siłownia bez wysiłku (elektrostymulacja mięśni zamiast siłowni) = 395 zł
10 x Siłownia bez wysiłku (elektrostymulacja mięśni zamiast siłowni) + 1 zabieg gratis = 699 zł

Zapraszamy do StudioSlim na ul Kukuczki 26ab we Wrocławiu.
Zadzwoń do nas i dowiedz się, a może oferujemy jakieś promocje na te zabiegi: 507 220 616

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }