«Powrót

Sauna na podczerwień w PowerSlim Studio

W lokalu StudioSlim oferujemy najwygodniejszą saunę na podzczerwień w kapsule PowerSlim Studio.
Leżysz i nabierasz energię na cały dzień! Takich miejsc z ofertą takiej sauny jest niewiele w Polsce!

To rzeczywiście najwygodniejsza sauna Infrared we Wrocławiu. Nigdy wcześniej korzystanie z sauny nie było tak komfortowe jak w kapsule PowerSlim Studio. Wygodne łóżko, muzyka, a do tego DVD podczas seansu - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność.

Efekty: oczyszczanie ciała z toksyn, duża produkcja potu, a zatem i spadek wagi.

Oferujemy kompleksowe zabiegi związane z modelowaniem ciała, wyszczuplaniem, likwidają tkanki tłuszczowej i cellulitu. U nas poczujesz domową atmosferę, a specjalne urządzenia z podzerwienią i przygotowany koncept zabiegów pozwoli uzyskać Tobie upragnioną sylwetkę oraz wagę. Przyjdź do nas, a poznasz szczegóły i zobaczysz wszystko na własne oczy! Uwierz, że ten rok może być początkiem pięknej Twojej metamorfozy, której pozazdroszczą Tobie wszyscy bliscy oraz znajomi. Zaskocz innych i odwiedzaj nas regularnie!

Zapraszamy na zabiegi sauny w PowerSlim Studio w salonie StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu!

Umów się na zabieg już teraz i zadzwoń do nas: 507 220 616  

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }