Po serii ćwiczeń można zredukować
obwód w talii nawet do 20cm!

PowerSlim Studio - pełny relaks i odprężenie
- nawet do 20cm mniej w obwodzie brzucha
- gładka aksamitna skóra bez oznak cellulitu
- wspaniały relaks i dawka energii
- potężna dawka hormonu szczęścia - gratis!
- wspaniały relaks i dawka energii

- potężna dawka hormonu szczęścia - gratis!

PowerSlim Active w StudioSlim we WrocławiuPowerSlim Active to propozycja dla aktywnych. Jeśli twierdzisz, że bez ruchu nie schudniesz to ćwicz ale... z turbodoładowaniem! Możesz maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji!

Dosyć czekania na efekty! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty.
Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów.


Błyskawiczne rozgrzanie

W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 5 minutach!

Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób.
Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są dużo lepsze od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń. Urządzenie pozwala na bezpośredni pomiar tętna i wybór jednego z pośród kilku programów treningowych. Czas ćwiczeń umila dvd. Możemy oglądać romaite kabarety, seriale i koncerty przez co ćwiczenia mijają nam o wiele szybciej i przyjemniej.

PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla urządzeń Vacu Well, Vacu Line, Vacu Therm. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Dobre rozgrzanie ciała podczas ćwiczeń to podstawa, a efekt ćwiczeń jest potęgowany przez podczerwień.


Jak ćwiczyć?

Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki.Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, a idealnym rozwiązaniem to strój kąpielowy lub sama bielizna.

Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem.Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek.

Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej lub napoje wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, które dostępne są w naszym lokalu StudioSlim we Wrocławiu.

Umów się na PowerSlim Active we Wrocławiu. Oferujemy różne promocje oraz pakiety na korzystanie z różnego sprzętu w StudioSlim. Pakiety Maxi Możliwości umożliwiają korzystanie z całego sprzętu, a także PowerSlim Active - polecamy!

Zadzwoń: 507 220 616


StudioSlim.pl
ul. Kukuczki 26ab
WROCŁAW

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }