«Powrót

Piękne ciało w dwa tygodnie

Czy to możliwe, aby w ciągu zaledwie dwóch tygodni stracić nawet kilkanaście cm w obwodzie ciała i uzyskać piękną, jedwabistą skórę? Czy to możliwe, aby taki efekt można było uzyskać bez wysiłku, za to w komfortowych i wygodnych warunkach? Zapewne powiesz, że nie, jednak dzięki urządzeniu „PowerSlim Studio”, takie efekty są jak najbardziej realne.

Najlpeszy zabieg modelująco-wyszczuplający oferowany w naszym lokalu, gdyż łączy w sobie Smukłą linię oraz Aksamitną Skórę w jednym zabiegu! Po jednym zabiegu poczujesz, że jest Ciebie rzeczywiście mniej.

„PowerSlim Studio” wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie skóry, co zbawiennie wpływa na nasz organizm skórę i smukłą linię.

Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa.


Po serii zabiegów Piękne ciało z pewnością zobaczymy różnicę, a nasze rzeczy będą dla nas za duże.

Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśniprzeplatane zabiegami z guamem i okładami imbirowo-cynamonowymi zakończone masażem antycellulitowym. Oferujemy także bardziej urozmaicone programy zabiegów w zależności od potrzeb klienta. Wysposażone studio w najnowocześniejsze urządzenia z pewnością pomogą Tobie uzyskać piękną figurę.

Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne.Już po 20 minutach przebywania w atmosferze ODPOWIEDNICH promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu.

W StudioSlim we Wrocławiu możesz skorzystać także z PowerSlim Active, rollmasaży Rolling Star oraz innych urządzeń dzięki, którym można w urozmaicony sposób osiągać postawione cele, a Twój wygląd z pewnością będzie się poprawiać z każdym dniem.

Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!

Zabieg trwa do 120 minut, gdyż w jego trakcie warto wziąć prysznic. Koszt jednego zabiegu to 125 zł, natomiast polecamy serie zabiegów, gdyż wówczas cenę pojedynczego zabiegu możemy znacząco obiżyć, a uzyskane efekty będą dużo lepsze:
5 zabiegów Pięknego Ciała - 545 zł
10 zabiegów Pięknego Ciała - 995 zł + jeden zabieg GRATIS! Przy tej opcji 1 zabieg kosztuje nas jedynie 90 zł.

Zabiegi Piękne Ciało wykonujemy w StudioSlim.pl we Wrocławiu na ul. Kukuczki 26ab
Zarezerwuj termin i wypróbuj chociaż jeden zabieg, a zobaczysz, że to działa! Zadzowń: 507 220 616

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }