«Powrót do działu Zabiegi

Opalanie natryskowe SunFX: Wrocław

DZIAŁALNOŚĆ STUDIOSLIM.pl ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA
NA UL. KUKUCZKI 26ab we Wrocławiu. Przepraszamy za niedogodności!Zdrowe i bezpieczne opalanie natryskowe we Wrocławiu: SunFX

SUN FX - polecamy opalanie natryskoweZapraszamy wszystkich na opalanie natryskowe SUNFX do StudioSlim.pl we Wrocławiu.
(Nasz lokal znajduje się na ul. Kukuczki 26ab, WROCŁAW).

W celu uzyskania zdrowej, bezpiecznej i naturalnej opalenizny wystarczy jeden zabieg, który trwa ok. 10 minut. Zabieg wykonujemy na całe ciało jak również na wybrane partie ciała np. twarz + dekolt lub wybraną połowę ciała (od pasa w górę lub w dół).


Złoty Medal na targach poznańskichSUN FX USA SPA AWARDSSUNFX otrzymał nagrodę: „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich” za urządzenie do opalania natryskowego: „SunFX Pro Tower” z którego korzystamy w StudioSlim.pl
Firma SunFX otrzymała nagrodę prestiżowego, amerykańskiego magazynu: „American Spa Professional Choice” w kategorii: ulubiona linia produktów opalających.


Zabieg opalania w StudioSlim.pl kosztuje 120 zł na całe ciało - wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać piękną i naturalną opaleniznę. Przed opalaniem natryskowym zalecane jest wykonanie peelingu. Oferujemy także możliwość zrobienia peelengu w naszym lokalu za dodatkową opłatą przed zabiegiem opalania. Opalanie natryskowe całego ciała poprzedzone peelingiem wykonujemy w cenie 150 zł za zabieg.

Opalanie SUNFX twarzy + dekoltu wykonujemy za jedyne 55 zł, a na wybraną połowę ciała w cenie 70 zł.

Grupa SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. SunFX Pro stała się czołowym producentem i dostawcą profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie i Australii. Firma kontynuuje budowę pozycji lidera na nowych rynkach zbytu w USA i Azji. Polskie przedstawicielstwo SunFX działa od 2007 r.

SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zadecydowało o tym stworzenie pierwszego, opartego na bazie składników naturalnych preparatu do opalania natryskowego. Nie zawiera on alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Decyzja firmy SunFX Pro dotycząca opracowania systemów SunFX Pro Tower, SunFX Mini Pro oraz kabiny SunFX SunStation stanowi przykład ukierunkowania naszej strategii na oferowanie sprzętu wyłącznie najwyższej jakości.

SunFX – żyj zdrowo, opalaj się bezpiecznie.

SUN FX: zdrowa opalenizna

Przed i po opalaniu przez SUN FX

Paris Hilton korzysta z SUN FX!


Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV. Profesjonalny sprzęt SunFX, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie, gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, które nie zawierają alkoholu i szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży i alergicy. Ponadto serie preparatów występują w trzech odcieniach, które można dobrać odpowiednio do kolorytu skóry.

Zabieg trwa zaledwie kilka minut. Wszystkie urządzenia posiadają funkcję suszenia, dzięki czemu klientka już po chwili może cieszyć się wspaniałą opalenizną. Urządzenia SunFX oprócz profesjonalnego wyglądu, posiadają także funkcję rozprowadzania preparatu za pomocą delikatnej mgiełki.

Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach SunFX stosowanych do zabiegu posiada certyfikat Ecocert. Znak ECOCERT jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną , cieszącym się reputacją i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Znakiem: ekologiczne i biologiczne kosmetyki mogą być oznakowane produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%.


Jak działa system opalający SunFX?

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, osoba wykonująca zabieg suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 8 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica. Efekt utrzymuje się od 7 do10 dni.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Porady eksperta

1. Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość.

2. Czy opalenizna jest równomierna?

Sprzęt marki SunFX, stosowany do zabiegu opalania natryskowego posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy.

3. Który odcień będzie dla mnie odpowiedni?

Firma SunFX proponuje kilka odcieni płynów służących do opalania. Personel salonów oferujących naszą usługę został odpowiednio przeszkolony i z łatwością doradzi swoim klientom, który poziom opalenizny będzie najefektowniejszy.

4. Jak długo trwa zabieg opalania natryskowego SunFX?

Samo nakładanie płynu, przez doświadczoną kosmetyczkę nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Następnie ciało jest suszone przez kilka minut specjalną suszarką, w którą wyposażone jest urządzenie. Cała procedura to około 15 minut.

Zapraszamy serdecznie do StudioSlim.pl na opalanie natryskowe SUNFX - WROCŁAW SunFX:
Zadzwoń do nas i umów się na opalanie lub uzyskaj dodatkowe informacje: 507 220 616

StudioSlim.pl
ul. Kukuczki 26ab
WROCŁAW