«Powrót

Ujędrniający masaż brzucha

Zalecany Paniom po ciąży, pragnącym uelastycznić skórę i wymodelować talię


Masaż brzucha we Wrocławiu - StudioSlim.pl, ul. Kukuczki 26abTwoja skóra po porodzie…
Niedawno urodziłaś i jesteś rozczarowana stosowanymi przez ciążę preparatami mających poprawić stan Twojej skóry? Nie szkodzi! Dobrze, że dostarczałaś jej witamin i natłuszczałaś olejkami, to na pewno zadziałało na plus. Teraz potrzebny będzie odpowiedni dotyk, a skóra będzie szybko wracać do dawnej jędrności. Ten sam problem dotyczy osób w trakcie diety odchudzającej. Kalorii ubywa, a skóry na brzuchu coraz więcej… Nie martw się, to normalny i odwracalny stan. Odpowiednio dbając o rozciągniętą skórę można często w dużej mierze poprawić jej wygląd. Od dawna wiadomo, że masaż zwiększa elastyczność skóry, ścięgien i więzadeł. Stymuluje skórę właściwą i tkankę podskórną. Poprawiając krążenie krwi dotlenia i odświeża mięśnie, poprawiając tym samym ich funkcję. W przypadku rozciągniętej skóry brzucha po porodziei w procesie odchudzania taki masaż jest bardzo wskazany. Trwa on zwykle 20-30 minut, a pierwsze zabiegi u osób po utracie wagi mogą być bolesne. W miarę rozpracowania tkanki ból mija, skóra staje coraz lepiej przesuwalna, prawidłowo ukrwiona i jędrna.


Co po cesarskim cięciu?

Także Panie po cesarskim cięciu powłok brzusznych nie powinny się obawiać. Blizna powinna się zagoić przez 4 tygodnie i w przypadku braku powikłań można poddać się takiemu masażowi. Fizjoterapeutka pokaże też jak należy masować bliznę aby w przyszłości była jak najmniej widoczna. Jest to ważny element dbania o skórę brzucha, często niedoceniany. Gdy miejsce po cięciu jest trudno przesuwalne, ‘wciąga’ za sobą skórę w głąb ciała i wywołuje dyskomfort konieczna może być dodatkowa pomoc w postaci plastrów Kinesiology Taping. Już jedna aplikacja daje ulgę i przez cały czas noszenia plastrów utrzymuje bliznę. Jest to bezbolesne, bezpieczne a powierzchnia przylepna plastrów jest hipoalergiczna. Przez cały okres noszenia Kinesiology Taping można zażywać kąpieli, także w basenie. Po wyjściu z wody tylko osuszamy je papierowym ręcznikiem. Plastry utrzymują się na skórze 7-14 dni, a o konieczności kontynuowania terapii decyduje fizjoterapeuta. (Koszt aplikacji to jedynie 30zł)


Jędrna skóra i pobudzenie metabolizmu w jednym!

Należy pamiętać że dobrze wykonany masaż brzucha widocznie przyspieszy metabolizm. Odpowiednie ruchy dłoni fizjoterapeutki będą stymulowały jelita do wzmożonej perystaltyki. Ułatwione wypróżnianie w krótkim czasie po masażu będzie sprzyjało oczyszczeniu organizmu.

Masaże w naszym lokalu wykonujemy w kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią co dodatkowo przyczynia się do uzyskania lepszych i szybszych efektów. Polecamy także liczne inne masaże.

Na rozmaite masaże zapraszamy do StudioSlim.pl, Wrocław, ul. Kukuczki 26ab (w dzielnicy: GAJ)
Pełną ofertę możesz poznać w dziale: Masaże Wrocław

Umów się na zabieg już dziś: tel. 507 220 616

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }