«Powrót

Pakiet 4 luksusowych masaży we Wrocławiu

Cena: 399 zł

Na masaż możesz udać się do wielu miejsc we Wrocławiu, ale w StudioSlim oprócz profesjonanie wykonanego masażu przez fizjoterapeutki zyskujesz więcej, gdyż zabieg odbywa się w kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią. Dzięki promieniom podczerwieni masaże są jeszcze bardziej relaksacyjne, a jednocześnie efektywne. Rozgarzanie ciała doskonale przygotowuje ciało do masażu. Teraz dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować mamy specjalną ofertę w której oferujemy 4 różne luksusowe masaże: 3 seanse 70 minutowe oraz jeden 120 minutowy masaż Seven Heaven. Czy nie chcesz odprężyć się od codzienności?

Taki pakiet masaży to także doskonały i wyjątkowy prezent na urodziny, imieniny bądź inną okazję.

Pakiet specjalny na masaże: Relaks dla ciała i ducha - 4 masaże w cenie 399 zł (zamiast 455 zł)
Promocyjna oferta na 4 luksusowe masaże w StudioSlim. W skład pakietu wchodzą trzy 70 minutowe seanse:Gorący masaż, masaż 'Czekoladowa rozkosz' z preparatem czekoladowym, Masaż 'Soczysta pokusa' z preparatem arbuzowym, a także niebiański masaż 120 minutowy Seven heaven. Wszystkie masaże wykonujemy w kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią.


Kapsuła PowerSlim Studio z podczerwienią - tutaj leżysz :)


Masaż Czekoladowa rozkosz z preparatem czekoladowym


Masaż Soczysta pokusa z preparatem arbuzowym


Gwarantujemy, że z każdego masażu wyjdziesz z pełną energią. Spraw sobie przyjemność i zobacz jak można dobrze poczuć się podczas profesjonanie wykonywanych zabiegów masaży w StudioSlim.pl.

Oprócz tych masaży wykonujemy też masaże lecznicze. ZAPRASZAMY bo warto!

Taka oferta w marcu w StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu.

Pełne informacje udzielamy telefonicznie: 507 220 616 lub w lokalu. Umów wizytę już dzisiaj!

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }