«Powrót

Masaże relaksacyjne Wrocław

Oferujemy szeroką gamę masaży relaksacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. ZAPRASZAMY!

W pełni profesjonalne masaże relaksacyjne całego ciała wykonujemy w StudioSlim we Wrocławiu na ul. Kukuczki 26ab, tel. 507 220 616. U nas z pewnością naładujesz akumulatory i odpoczniesz od codziennych stresów. Zapraszamy!


Czym wyróżniają się masaże relaksacyjne w StudioSlim we Wrocławiu?

Wrocław to jedno z większych miast w Polsce i gabinetów urody jest wiele z ofertą rozmaitych masaży. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, dlatego też postawiliśmy na osoby, których pasją jest zdrowie, dbanie o ciało oraz pasja do zabiegów na ciało, a w tym masaży. Nasz lokal StudioSlim oferuje profesjonalne masaże relaksacyjne oraz lecznicze wykonywane przez masażystki po fizjoterapii z odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania masaży włączając w to masaże lecznicze. Nasz zespół posiada liczne certyfikaty z wielu szkoleń oraz kursów masażu.

Masaż w kapsule PowerSlim StudioPonadto jako jedno z nielicznych miejsc w Polsce możemy zachęcić, gdyż zabiegi masaży wykonywane są u nas także w kapsule PowerSlim Studio z podczerwienią, koloroterapią, jonizacją. Dzięki wykorzystywaniu kapsuły PowerSlim ciało klienta przed masażem, w jego trakcie jak i na samo zakończenie zabiegu rozgrzewane jest przez bardzo przyjemne światło podczerwieni. W ten sposób zabiegi masaży są nieporównywalnie efektywniejsze, a przyswajalność preparatów, kremów podczas zabiegów jest lepsza i szybsza.

Przyjdź do nas i przekonaj się na własne oczy, że staramy się rzeczywiście zadbać o czas spędzany przez Ciebie podczas masażu, aby był on chwilą odprężenia, spokoju oraz odpoczynku. Po tych masażach dzięki wykorzystywanej podczerwieni możesz zaobserwować również poprawę wyglądu skóry.

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźnionym ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie.

Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. Po masażu pozostajemy w błogim działaniu ciepła jeszcze przez 10 minut.

Gorące masaże we Wrocławiu, StudioSlim, ul. Kukuczki 26 AB.
Umów się telefonicznie na masaż i zadzwoń: 507 220 616


Oferta naszych masaży:

Gorący masaż 70 minut - 95 zł
Masaż leczniczy 60 minut - 95 zł
Masaż "Czekoladowa rozkosz" 70 min - 105 zł
Masaż "Soczysta pokusa" 70 min. - 105 zł
Niebiański Masaż - 120 min. - 150 zł

Efekty: zupełne rozluźnienie, doskonały masaż, relaks i przypływ energii.

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }