«Powrót

Masaż "Soczysta Pokusa"

Cena: 105 zł

Masaż 'Soczysta pokusa' podobnie jak wiele innych zabiegów wykonujemy w kapsule PowerSlim Studio, a to czyni nasz lokal jeszcze bardziej wyjątkowym  w stosunku do konkurencji. Dlaczego? Klienci  podczas masażu leżą w atmosferze podczerwieni, która sprawia, że ciało klienta staje się jeszcze bardziej rozluźnione poprzez płynące ciepło z lamp podczerwieni oraz przygotowane do masażu. Klient ma wrażenie jakby był w ciepłym miejscu i może je kojarzyć z czymś bardzo przyjemnym. Czujemy się jakbyśmy byli na słonecznej plaży i to niezależnie od pory roku za oknem. Dzięki temu masaż jest w pełni relaksacyjny i pozyskujemy dużo pozytywnej energii. Do masażu soczysta pokusa używamy specjalnego preparatu arbuzowego, który wpływa wyjątkowo na skórę.

Masaż Soczysta pokusa we Wrocławiu - StudioSlim.plCiepło podczerwieni w połączeniu z masażem arbuzowym kojąco wpływa na nasze ciało oraz pobudza zmysły. Ekstrakt z arbuza intensywnie nawilża skórę i redukuje cellulit, a owocowy aromat koi zmysły i wprowadza w stan głębokiego relaksu i rozluźnienia. Podczas masażu nasze ciało dostaje potężną dawkę witamin i energii. Skóra zyskuje nowy wygląd, jest odżywiona, wygładzona, a ponadto likwidujemy przy tym wszystkim cellulit. Po masażu pozostajemy jeszcze w miłej dla nas atmosferze podczerwieni przez ok. 10 minut.

Efekty: zupełne rozluźnienie, doskonały masaż, nawilżenie skóry, redukcja cellulitu, jędrna skóra, przypływ energii.

Zabieg jednorazowy Soczysta pokusa w czasie trwania do 70 min. to koszt jedynie 105 zł

Masaż Soczysta pokusa wykonujemy w StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab (GAJ) we Wrocławiu.

Zabiegi masaży wykonują u nas wykwalifikowane fizjoterapeutki, wkładając całe serce w to co robią.

W celu rezerwacji terminu zadzwoń do nas: 507 220 616. Serdecznie zapraszamy. 

 

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }