«Powrót

Masaż "Czekoladowa rozkosz"

Cena: 105 zł

Masaż 'Czekoladowa rozkosz' wykonujemy w kapsule PowerSlim Studio w miłej atmosferze ciepła płynącego z podczerwieni. W ten sposób cały zabieg jest jeszcze bardziej relaksujący i pozyskujemy więcej pozytywnej energii. Do masażu czekoladowa rozkosz używamy specjalnego preparatu czekoladowego.

Masaż czekoladowy we Wrocławiu - StudioSlim.plPołączenie ciepła podczerwieni z masażem czekoladowym cudownie działa nie tylko na ciało, ale na zmysły. Czekolada pod wpływem ciepła uwalnia całą swoją bogatą gamę zapachową, która wprowadza nas w stan całkowitego odprężenia, a jej właściwości wyszczuplające i odżywcze dostarczają skórze potężnego zastrzyku energii i wspaniale redukują cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Aromat czekolady wyzwala endorfiny (hormon szczęścia), pozwalając na chwilę oderwać się od rzeczywistości, a ciało podczas masażu zostaje pięknie ujędrnione, skóra jest gładka, elastyczna. Po masażu pozostajemy jeszcze przez 10 minut w błogim działaniu ciepła.

Efekty: zupełne rozluźnienie, przypływ energii, redukcja cellulitu i elastyczna skóra.

Zabieg jednorazowy Czkoladowa Rozkosz w czasie trwania do 70 min. to koszt jedynie 105 zł

Masaż czekoladowy wykonujemy w StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab (GAJ) we Wrocławiu.

W celu rezerwacji terminu zadzwoń do nas: 507 220 616. Serdecznie zapraszamy.

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }