«Powrót

Masaż bańką chińską

Cena: 50 zł

Masaż bańką chińską we Wrocławiu w StudioSlim.plMedycyna Chińska praktykowana od wieków ma w swoim dorobku ogromny zbiór metod walki z wszelkimi dolegliwościami. Jedną z najstarszych metod jest stosowanie baniek, praktykowane zresztą nadal na całym świecie. Metoda stawiania baniek w celu eliminacji przeziębień czy podnoszenia odporności różni się jednak od popularnego ostatnio masażu bańką chińską. Do zabiegu używa się baniek gumowych, elastycznych dających się łatwo odkształcać w dłoniach masażysty. Nie potrzeba tu używać ognia jak w przypadku baniek szklanych, gdyż podciśnienie uzyskuje się odpowiednio uciskając i rozprężając bańkę.

Druga linia ataku podczas masażu bańką chińską, co wpływa pozytywnie na likwidację cellulitu.
Ciało obficie natłuszcza się oliwką pielęgnacyjną co dodatkowo podnosi komfort zabiegu. Dobierając kosmetyk można uzyskać lepszy efekt dzięki zawartym substancjom aktywnym. Mile widziane są tu składniki ujędrniające i antycellulitowe np. algi, L-karnityna, bluszcz pospolity, ananas, rozmaryn, pomarańcza, witamina E, F, A czy ekstrakt z miłorzębu japońskiego. W naszym lokalu zawsze dbamy, aby zabiegi były wykonywane na odpowiednio dobranych preparatach co skutkuje zawsze lepszym rezultatem.


Boli czy nie boli? Jak nastawić się do masażu bańką chińską.

Masażysta uzyskuje podciśnienie przykładając bańkę do ciała i w zależności od stanu skóry stopniuje jego siłę.Tylko profesjonalista uzyskuje idealne połączenie komfortu zabiegu z jak największymi efektami.Jest to nie lada sztuka, gdyż wiele osób, które spróbowały tego rodzaju masażu w niesprawdzonych miejscach, zachęcone promocjami wychodziło z obolałym ciałem i licznymi siniakami. Doprowadzenie klienta do takiego stanu jest domeną niezbyt dobrze przeszkolonych masażystów po szybkich kursach. U niektórych osób ze słabo elastyczną tkanką łączną może wystąpić bolesność podczas pierwszego zabiegu, ale odczucia te mijają już po kilku wizytach. Doświadczony fizjoterapeuta, z bogatym zapleczem teoretycznym oraz niezbędnym bagażem praktyki będzie potrafił tak porozumieć się z osobą masowaną by ta oprócz działania ujędrniającego miała również przyjemność z chwil spędzonych w jego gabinecie, a ewentualne wybroczyny zredukować do minimum. Spektakularne efekty dają serie zabiegów 3 x w tygodniu, nie rzadziej niż1 x na tydzień. Każdy kolejny masaż jest przyjemniejszy, a masażysta często dostrzega różnicę w konsystencji masowanej skóry.


Efekty, efekty, efekty… co można uzyskać poprzez masaże antycellulitowe?

Masaż bańką chińską może być przeprowadzony praktycznie na całym ciele. Większość Pań wybiera jednak strategiczne partie: uda, pośladki, biodra oraz brzuch. Dobrze wyposażone SPA ma do wyboru kilka rozmiarów baniek, aby dostosować je do potrzeb klienta oraz masowanej okolicy. Zabieg powinien trwać 20-40 minut w zależności od rozległości i ilości masowanych miejsc. Już podczas pierwszego seansu uzyskujemy intensywny wzrost przepływu krwi przez masowane miejsca, co niesie ze sobą uderzeniową dawkę tlenu, odprowadzając niepotrzebne już substancje metaboliczne. Masowane strefy otrzymują wszystko co potrzeba aby zacząć pracować na wzmożonych obrotach, już na poziomie komórkowym.

Masaż bańką chińską w StudioSlim Wrocław, ul. Kukuczki 26 ab!3 w 1 - masaż bańką chińską ma wiele zalet!
Masaż bańką chińską wpływa peelingująco na warstwę rogowa naskórka, przenika przez skórę właściwąstymulując włókna kolagenowe i retikulinowe orazdociera do tkanki podskórnej gdzie mieszczą się problematyczne komórki tłuszczowe. W ten sposób masaż bańką ma bardzo dobre właściwości w likwidowaniu cellulitu i jest zabiegiem modelująco-wyszczuplającym.


Dla kogo zalecany jest masaż bańką chińską?

Ze wspaniałych efektów masażu bańką chińską mogą korzystać nie tylko Panie. Ze względu jednak na bardzo dobre wyniki tego masażu na działanie antycellulitowe to właśnie Panie są głównymi klientkami tego zabiegu. Panowie cenią ten intensywny zabieg za właściwości… odprężające! Z uwagi na to, że mężczyźni mają wyższy próg bólu potrzebują silniejszej stymulacji niż kobiety. Właśnie dlatego wybierają masaż bańką na okolicę pleców. Uzyskują zarówno intensywny masaż, silnie pobudzający krążenie jak i korzystają z działania przeciwbólowego rozgrzanych mięśni.

Na masaż bańką poszedłem za radą żony. Stosowała go na cellulit i mówiła, że dawno nie miała tak intensywnego masażu. Zachęcony tym postanowiłem spróbować. Czasem korzystałem z masażu pleców ale zwykle były one dla mnie za słabe i przestałem chodzić. Bańka to było odkrycie, nareszcie czułem masaż, nareszcie byłem zadowolony! „ (Pan Jakub, lat36 z Wrocławia)

Ze względu na mocne oddziaływanie na organizm, stosowanie masażu bańką chińską ma pewne obostrzenia. Udając się na pierwszą wizytę powiedz fizjoterapeucie o swoich chorobach przewlekłych i dolegliwościach. Bez obaw! Specjalista poinformuje Cię co może zaoferować, w razie potrzeby dostosuje masaż do Ciebie i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Przeciwwskazaniami bezwzględnymi jednak są:
Problemy z krzepnięciem krwi, podwyższona temperatura ciała, rany i stany zapalne skóry, ostre stany zapalne stawów, mięśni przebiegające z obrzękami, wczesne stadium po urazach, żylaki, nowotwory, ciąża, menstruacja.

Na profesjonalny masaż bańką chińską można liczyć w StudioSlim.pl we Wrocławiu. Zapraszamy.

Wszystkich chętnych na jakikolwiek masaż relaksacyjny bądź bańka chińską zapraszamy do kontaktu z nami, a postaramy się dobrać odpowiedni zabieg dla Ciebie - zadzwoń po więcej informacji i umów się na masaż:
tel. 507 220 616

Dlaczego warto? Relaks podczas masażu i skuteczna likwidacja cellulitu. Zabieg w naszym gabinecie wykonywany jest dodtkowo w kapsule PowerSlim Studio dzięki czemu na ciało skutecznie działają jeszcze lampy podczerwieni, a klient czuje jeszcze większą przyjemność. Takich zabiegów nie znajdziesz w wielu miejscach w Polsce!

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }