«Powrót

Makijaż permanentny we Wrocławiu

Cena: od 200 zł

Makijaż permanentny

Każda z nas marzy o tym, żeby zawsze wyglądać pięknie nie tylko od święta. Chcemy się podobać ukochanemu mężczyżnie, kiedy wstajemy rano i kiedy zasypiamy po dniu pełnym zajęć. Należy pamiętać, że piękna twarz to nie wyłącznie zadbana cera, ale przede wszytykim wyraziste rysy. Najbardziej przykuwają uwagę do twarzy trzy sekrety:

  1. Brwi o perfekcyjnej linii
  2. Oczy delikatne i piękne podkreślone
  3. Usta, ich nienaganny kolor i perfekcyjny kształt

Brwi


Przeważnie brwi rosną krzywo i rzadko, trudno je uporządkować. W takim przypadku najlepiej sprawdza się metoda Long-Time-Linear Conture. Pamiętaj, że piękna linia brwii decyduje o całym kształcie twarzy. Zabieg permanenty brwi polega na dobraniu koloru barwnika z bardzo szerokiej palety barw, określeniu kstzałtu i zarysie łuku. Linergistka tworzy linię brwi poprzez rysowanie pojedyńczych włosków.

Oczy

Oczy decydują o pierwszym wrażeniu, przyciągają zwrok. Mówimy wtedy o magnetycznym spojrzeniu. Makijaż permanentny oczu Long-Time-Linear Conture jest idealnym rozwiązaniem, oszczędza czas i zapewnia wygląd oczu pełen ekspresji. Makijaż permanentny oczu polecamy panią, które noszą szkła kontaktowe, z problemami ze zwrokiem lub uprawiającym sport. Wyraziste spojzrenie, to również młodszy wygląd twarzy.

Usta

Gdy korzystasz ze szminki, to nie jesteś w pełni zadowolona z efektu? Nasza Linergistka najpierw dobierze kolor, a następnie podkreśli kontur warg. Zabieg kończy się nadaniem perfekcyjnego kształtu i wyglądu Twoim wargom.

Technika zabiegu

Przed zabiegiem linergistka rysuje na skórze odpowiednie kontury, aby można było dokonać wspólnie korekty rysunku. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stoniowemu zanikowi. W czasie wykonywania makijażu permanentnego może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęku okolicy poddanej barwieniu. Objawy w/w zanikają kilka godzin po makijażu. Dwa dni po zabiegu naskórek z wprowadzonym barwniekiem dyskretnie złuszcze sięprzez ok. 7 dni.

Cennik makijażu permanentnego w StudioSlim we Wrocławiu

Zabieg Cena
Ust z wypełnieniem 1200 zł
Ust, kontur z cieniowaniem 700
Lip light 200
Kontur ust 500
Brwi 800
Powiek górnych (kreska) 500
Powiek dolnych (kreska) 350
Dodatkowe pogrubienie kresek 200

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }