Depilacja woskiem Wrocław

Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Włoski są wyrywane wraz z cebulkami, dzięki czemu ich końcówki w czasie odrastania są delikatniejsze, a same włoski stają się słabsze i jaśniejsze. W StudioSlim we Wrocławiu oferujemy właśnie tego typu depilację woskiem.

Efekt po takim zabiegu utrzymuje się kilka tygodni od 2 do 4 w zależności od struktury włosa.. Regularne stosowanie tej metody depilacji powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne. Wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała - nóg, rąk, pach, wąsika, bikini.

Pracujemy zarówno na woskach miękkich jak i twardych marki Depileve - światowy lider w dziedzinie produkcji wosków.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm).

Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Ceny depilacji woskiem w StudioSlim.pl we Wrocławiu:

Górna warga: 10 zł
Twarz: 25 - 30 zł
Pachy: 30
Ręce: 40
Bikini płytkie: 40
Bikini głębokie: 50 zł

Łydki: 40
Uda: 50
Całe nogi: 80

Zadzwoń i umów się na zabieg depilacji woskiem: +48 507 220 616

StudioSlim.pl
ul. Kukuczki 26ab
WROCŁAW

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }