Bony upominkowe w StudioSlim.pl - wyjątkowy prezent dla bliskiej Tobie osoby

Nie masz pomysłu na prezent? Zrób wyjątkowy prezent bliskiej Tobie osobie w formie bonu upominkowego na usługi w salonie StudioSlim.pl we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 26ab. Zapraszamy!

Bon można zakupić na dowolny zabieg, pakiet zabiegów lub na określoną wartość pieniężną i jest oferowany na specjalnym eleganckim papierze. Wielkością zbliżony jest do widokówki i można śmiało włożyć go do koperty bądź do specjalnej kartki okolicznościowej z życzeniami. Do bonu dodajemy naszą ulotkę przedstawiającą urządzenia w StudioSlim.pl

Dlaczego warto? Każdy marzy o pięknej figurze, aksamitnej skórze i chwili relaksu oraz odprężenia od często stresującej codzienności. Pozwól by bliska Tobie osoba poczuła się wyjątkowa i podaruj jej nasz bon upominkowy na nasze usługi.

Przy bonach na określoną wartość pieniężną klient może wybierać zabiegi i pakiety z całej oferty, a gdy wartość bonu jest mniejsza od wybranego zabiegu/pakietu to wystarczy, że klient dopłaci wówczas różnicę ceny do wybranego zabiegu lub pakietu.

Zapraszamy do zakupu bonów upominkowych. W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne gorące masaże tj. czekoladowa rozkosz i soczysta pokusa wykonywane w PowerSlim Studio. Korzystanie z naszych urządzeń sprawia, że człowiek nabiera wyjątkowej energii do życia.

Zabiegi w PowerSlim Studio to doskonały prezent zarówno dla Pań jak również dla Panów!

Oferowane zabiegi w StudioSlim to m.in. masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, depilacja, wizaż, diety, stylizacja i zabiegi modelujące oraz wyszczuplające.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: 507 220 616

Bon upominkowy StudioSlim.pl

Zabiegi z bonu są do wykorzystania wyłącznie w naszym lokalu na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu.

Zapraszamy do StudioSlim.pl

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }