Zabiegi

StudioSlim to miejsce, gdzie można w pełni zadbać o swoją urodę. Zapoznaj się z kategoriami naszych zabiegów, a
następnie poznaj dokładniej naszą ofertę i poszczególne zabiegi w danej kategorii. Zapraszamy do StudioSlim we Wrocławiu :-)

DZIAŁALNOŚĆ STUDIOSLIM ZOSTAJE ZAWIESZONA I LOKAL NA ul. Kukuczki 26ab JEST ZAMKNIĘTY!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DOTYCHCZASOWYM KLIENTOM.

Wszystkie zabiegi
Wszystkie zabiegi

Lista wszystkich zabiegów wykonywanych w StudioSlim.pl we Wrocławiu. Sprawdź naszą bogatą ofertę i umów się na wizytę. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Kosmetyka
Kosmetyka

Oferujemy liczne zabiegi na twarz. Jeżeli chcesz wyglądać pięknie umów się na wizytę, a nasz zespół dopasuje odpowiedni zabieg do Twojego typu skóry. Zabiegi oferujemy na kosmetykach Dermalogica, a na początek zapraszamy na bezpłatny Face Mapping.

Wyszczuplanie
Wyszczuplanie

Skuteczne sposoby wyszczuplania, modelowania ciała i likwidacji cellulitu oferujemy w StudioSlim we Wrocławiu. Doskonałe urządzenia z podczerwienią: PowerSlim Active, PowerSlim Studio, rollmasaże RollingStar, platforma wibracyjna StandingMate i jeździec.

Manicure
Manicure

Pełna oferta na pielęgnację dłoni w StudioSlim we Wrocławiu. Oferujemy manicure klasyczne, SPA, japońskie, hybrydowe, french. Stosujemy bardzo dobrej jakości lakiery: Vinylux. Zadbaj o paznokcie i pozwól sobie na cudowny manicure.

Pedicure
Pedicure

Zadbaj o swoje stopy i umów się już dziś na pedicure SPA w StudioSlim. Doskonała oferta zabiegów pedicure z malowaniem, z odżywką, hybrydowy lub Mini pedicure. Najlepszej jakości lakiery. Pielęgnacja stóp w pełnym wymiarze - zapraszamy.

Depilacja
Depilacja

Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Włoski są wyrywane wraz z cebulkami, dzięki czemu ich końcówki w czasie odrastania są delikatniejsze, a same włoski stają się słabsze...

Masaże
Masaże

Jest wiele miejsc we Wrocławiu gdzie można skorzystać z masażu, ale w StudioSlim masaż może być wykonany w kapsule PowerSlim Studio. Rozgrzane dzięki podczerwieni ciało doskonale przygotowane jest do masażu.

Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe SunFX dostępne jest w StudioSlim we Wrocławiu. Jest to bardzo szybkie opalanie całego ciała - zajmuje ok. 15 minut i efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Opalanie zdrowe i bezpieczne - dostępne nawet dla kobiet w ciąży.

Bony upominkowe
Bony upominkowe

Nie masz pomysłu na prezent? Zrób wyjątkowy prezent bliskiej Tobie osobie w formie bonu upominkowego na usługi w salonie StudioSlim.pl we Wrocławiu. Bony na daną kwotę lub zabieg: masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, diety. Sprawdź.

Pakiety ślubne
Pakiety ślubne

Specjalnie przygotowane i opracowane pakiety zabiegów kosmetycznych dla pary młodej: zestaw dla Pani Młodej oraz Pana Młodego. Korzystne cenowo pakiety specjalnie na wyjątkowy dzień w życiu: wyglądaj pięknie na swoim ślubie.

Kosmetyki Dermalogica
Kosmetyki Dermalogica

Dermalogica to doskonałe kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała. W StudioSlim oferujemy sprzedaż wszystkich kosmetyków Dermalogica oraz wykonujemy zabiegi na twarz i ciało z użyciem kosmetyków marki Dermalogica. Zapraszamy do przetestowania.