«Powrót

Opinie naszych klientek

Opinie StudioSlim.pl Wrocław

Kameralna atmosfera, miła i profesjonalna obsłga to najlepszy dowód na to, że nie raz jeszcze tu wrócę. Polecam;)
Ciało mam zdecydowanie wymodelowane, zwłaszcza brzuchi uda. Miła atmosfera profjesjonalizm, satysfakcja bezcenna. Polecam! Karina W.
Slim Studio to miejsce, w którym bardzo przyjemnie się ćwiczy, a przy tym bardzo szybko mija czas dzięki panującej tam atmosferze. Jest to miejsce, w którym oferta dostosowana jest do bardzo indywidualnych potrzeb, a już po kilku wizytach widać efekty! Magdalena K.
Wszystko w jak najlepszym poorządku, obsługa bardzo mila i sympatyczna, z pewnością będę polecać Studio Slim znajomym. Z czystem sumieniem mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona Pozdrawiam Edyta;)
Studio bardzo ładne, nowoczesne. Orządzenia w bardzo dobrym stanie. A najważniejsze to przesympatyczna obsługa Magda Z.
Jestem bardzo zadowolona z masażu na rollmasażu, po zabiegach ewidentnie kondycja skóry jest poprawiona. Beata.
Pięknie urządzone, przestronne Studio. Liczne, różnorodne urządzenia do ćwiczeń oraz długie godziny otwarcia. Studio umożliwia swobodne z niego korzystanie. Rollmasaż jest bardzo przyjemny, po każdym 60 minutowej sesji skóra staje się gładsza, a sylwetka widocznie się poprawia. Polecam! Ola
Opinia bardzo pozytywna - widoczne efekty, po rollmasażu x10 + bardzo miła obsługa ;)
Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń w Studio Slim. Przemiłe panie zawsze chętne udzelienia fachowych praad dotyczących ćwiczeń. Efekty są zadowalające. Dziękuję i szczerze polecam. B.B
Moim zdaniem zabiegi Smukła linia są efektowne i przyjemne. Polecam skorzystać z takich zabiegów. Obsługa jest bardzo miła i uprzejmna Beta W.
Przede wszystkim niesamowicie miła i pomocna obsługa. Po 10-ciu zabiegach rollmasażu zauważyłam znaczne ujędrnienie ciała oraz znacznie zmniejszony cellulitis. Natalia K.
Pełen relaks, ujędrnienie ciałą i likwidacja cellulitu
Bardzo miła obsługa, już po pierwszych zabiegach smukłej linii widać znaczną poprawę w kondycji skóry. Po kolejnych wizytach mogę śmiało stwierdzić, że widzę poprawę w objętjości brzucha;)
Anka: PowerSlim Active - świetna propozycja dla wszystkich chcących spędzić czas aktywnie, efekty widoczne po kilku ćwiczeniach, a najbardziej można zaobserwować ujędrnienie skóry. Polecam
'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }