O nas

LOKAL NA UL. KUKUCZKI 26ab zostaje ZAMKNIĘTY!
Działalność StudioSlim zostaje zawieszona!

O StudioSlim

Początki działalności StudioSlim sięgają 2008 r., gdy firma przez kilka lat świadczyła usługi w różnych lokalach na terenie Nysy oraz Wrocławia. W 2011 r. powstał pierwszy punkt StudioSlim.pl w Nysie, ale ze względu na chęć większego rozwoju i realizacji dodakowych usług firma po roku działalności przeniosła się do Wrocławia, gdzie świadczy usługi i rozwija działalność, aż do dzisiejszego dnia.

Aktualnie StudioSlim od 2012 r. znajduje się na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu (GAJ) i świadczy usługi wyszczuplające, modelujące ciało, masaże, porady dietetyczne i konsultacyjne w temacie zdrowego odżywiania i trybu życia. Od czerwca 2014 r. wprowadzone zostały dodatkowo usługi kosmetyczne przy współpracy z firmą Dermalogica.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt PowerSlim dostępny w lepszych hotelach i ośrodkach SPA. W naszej ofercie są zabiegi modelujące i wyszczuplające w kapsule PowerSlim Studio jak również na PowerSlim Active, gdzie ćwicząc aktywnie traci się liczne kalorie. Ofertę modelującą ciało uzupełniają rollmasaże RollingStar, platforma wibracyjna StandingMate oraz jeździeć fitness.

Jesteśmy jednym z głównych partnerów firmy kosmetycznej Dermalogica, dzięki czemu oferujemy pełne i profesjonalne zabiegi na twarz i ciało na prepartach najwyższej jakości. Marka jest sprawdzona i wywodzi się z USA, gdzie nie tylko na tamtejszym rynku jest jednym z liderów w oferowaniu najlepszej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalnie opracowanych zabiegów w określonych punktach na świecie: w tym w StudioSlim :-). Ponadto oferujemy usługi depilacji woskiem, manicure, pedicure, masażu permanentnego oraz wizażu.

Ze względu na rozwój chcemy nie tylko oferować usługi w lokalu, ale także wspomagać klientów swoim doradztwem w zakresie dietetyki, zdrowego odżywiania za pośrednictwem internetu. Oferujemy usługi diet online, a także analizę ciała po wypełnieniu i przesłaniu do nas określonych informacji. Na stronie znajdują się też różnorodne kalkulatory, artykuły, tabele kalorii i inne działy, które są przydatne przy odchudzaniu i zdrowym trybie życia, które staramy się rozwijać każdego dnia.

W skład zespołu StudioSlim wchodzi wykwalifikowany personel po odpowiednich studiach oraz licznych kursach. Zależy nam, aby atmosfera w naszym lokalu była domowa i aby klienci przychodzili do nas z wielką ochotą i uśmiechem. Staramy się jak najlepiej doradzać, rozumieć potrzeby klienta i razem z nim osiągać wyznaczone cele. Prezentowane informacje na stronie piszemy samodzielnie dzieląc się w ten sposób swoimi uwagami, spostrzeżeniami i poradami. :-)

Zapraszamy do odwiedzania nas i korzystania z materiałów i usług jakie oferujemy.

Nasza filozofia

Chcemy doradzać jak zdrowo żyć i pięknie wyglądać oraz pomagać w osiąganiu tego celu. Osoby, które mają problemy z nadwagą lub chcą poprawić swój wygląd zawsze u nas znajdą wsparcie naszego zespołu, który doradzi co robić i jak osiągnąć określony cel: z jakich zabiegów i urządzeń warto skorzystać. Jak jeść, co jest zdrowe, a co jest Twoim największym błędem.

Nie tylko można poprawić w StudioSlim sylwetkę, ale także uzyskać informacje o zdrowej diecie. U nas uzyskasz indywidualny program żywieniowy dostosowany do zawodu i trybu życia, aby organizm miał dostarczane wszystkie składniki jakie są istotne do zdrowego funkcjonowania organizmu. Oferujemy tą usługę także za pomocą internetu.

Piękny wygląd to także zadbanie o twarz, ciało, paznokcie. Dlatego też jeżeli chcesz pięknie wyglądać to odwiedzaj nas i uzyskuj wiedzę oraz porady z naszej strony internetowej :).