StudioSlim.pl zawiesza działalność i zamyka punkt na ul. KUKUCZKI 26ab we Wrocławiu.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KLIENTOM!

Nasze studio to świetna atmosfera, profesjonalny i miły personel oraz bardzo wysokiej klasy sprzęt oraz liczne zabiegi wspomagające modelowanie sylwetki, wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Ponadto w ofercie mamy profesjonalne zabiegi kosmetyczne: pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach marki Dermalogica (oficjalny partner marki) oraz Purles. Uzupełnieniem oferty są manicure, pedicure, depilacja, opalanie natryskowe i inne usługi kosmetyczne poprawiające wygląd klienta, które staramy się cały czas rozszerzać.

tel. 507 220 616

Skorzystaj z bardzo dobrej oferty w StudioSlim - wyglądaj pięknie!

Zawsze naszym klientom staramy się profesjonalnie pomóc. Chcesz zgubić kilogramy, poprawić sylwetkę, a może zrobić sobie piękne manicure? Nasza oferta jest bardzo rozmaita i dzięki współpracy z marką Dermalogica (jesteśmy certfikowanymi terapeutami po licznych szkoleniach tej marki) korzystamy profesjonalnie nie tylko ze sprzętów kosmetycznych w naszym gabinecie, ale dobieramy jak najlepsze preparaty, które skutecznie oddziałują na skórę.

Wyglądaj pięknie i umów się na bezpłatną pierwszą konsultacje oraz Face Mapping, a poznasz nas osobiście, nasz lokal i oferowane zabiegi oraz kosmetyki.

O poszczególnych naszych zabiegach poczytasz na naszej stronie w dziale: ZABIEGI

Zapraszamy do nas.
Zespół StudioSlim.pl

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }