«Powrót

Herbata, herbatki ziołowe -ważne witaminy

Redakcja naszego studia prowadzić będzie dział w którym będziemy mówili o produktach żywnościowych. Zatytułowany będzie - "Produkty żywnościowe" - czy wiesz co jesz?... Wiedzy na ten temat nigdy za dużo. Często popełniamy błędy, ale możemy ich uniknąć wprowadzając bardziej zdrowe produkty do naszej diety.

Zdrowe pożywienie, zdrowe herbatki ziołowe, zdrowe myślenie i zdrowy ruch (także na urządzeniach w StudioSlim) to gwarancja zgrabnej figury, zdrowia i urody. Dodatkowym czynnikiem zdrowej diety to znajomość wartości odżywczych produktów, które spożywamy i które obowiązkowo powinny gościć na naszym stole- o nich właśnie będziemy pisać w tym dziale. Na temat diet, sposobów żywienia jest tyle teorii, że każdy wybiera dla siebie najwłaściwszą. Naszym zadaniem będzie omawianie wartości odżywczych poszczególnych produktów na podstawie wiedzy do której specjalnie sięgniemy. Tyle tego jest, że nie wiem od czego zacząć.

Herbata z cytryną - witaminy i mikroelementy

Zbliża się okres kiedy coraz częściej będzie zimno, deszczowo i warto w tym czasie pamiętać o ciepłym posiłku. Szczególnie nie zapominajmy o herbacie z cytryną i herbatkach ziołowych. Dobre są herbatki z lipy, kwiatu bzu czarnego, macierzanki. Warto w ciągu dnia popijać dobrze zaparzone. Można do nich dodać soku malinowego, z owoców bzu czarnego, żurawiny czy porzeczkowego. Nasz organizm otrzyma dodatkowe wsparcie w postaci witamin i mikroelementów. Warto pamiętać też o napojach, a najlepiej każdy dzień zacząć od szklanki letniej wody z cytryną. Pomaga nam usunąć część toksyn z organizmu.

Zapraszam do odwiedzania tego działu, gdyż tematyka ta jest ciekawa, a nie zawsze powinniśmy ulegać reklamom. Warto samemu wybierać produkty jakie znamy i chcemy na naszym stole, gdyż są wartościowe oraz zdrowe. Unikajmy niezdrowej, a nawet szkodliwej żywności - tego tyle jest w naszych sklepach!

Autor: Mietek K.

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }