«Powrót

Zabiegi i kosmetyki Dermalogica na wiosnę

Witajcie,

Wiosna to bardzo piękny okres w którym natura budzi się do życia. To okres w którym warto także zadbać o swoją cerę.

Przypominamy, że StudioSlim we Wrocławiu jest autoryzowanym partnerem doskonałej kosmetycznej marki Dermalogica. Nasze zabiegi wykonujemy według określonych procedur Dermalogica kierując się wykonywaniem i dobieraniem zabiegów do cery klienta z należytą starannością. Kosmetyki i zabiegi są aż niewiarygodnie skuteczne dla klientów przychodzących do nas po raz pierwszy.

Dermalogica w StudioSlim

Marka Demalogica wywodzi się z USA i zarówno znane gwiazdy
z Hollywood jak również klienci prestiżowych instytutów kosmetycznych oraz hoteli korzystający z kosmetyków Dermalogica chwalą sobie wyjątkową skuteczność tych zabiegów w uzyskiwaniu efektów pięknej skóry.

Zakres zabiegów i kosmetyków jest bardzo szeroka i nasza kosmetolog Kasia w StudioSlim od zbadania cery i poradę w doborze kosmetyków może zaproponować Tobie odpowiednie zabiegi w oparciu o ideę Dermalogica. W naszym zakresie są także różne inne zabiegi, które wykonujemy na równie sprawdzonych markach kosmetycznych, a uzupełnieniem oferty są zabiegi pielęgnacji dłoni, stóp, paznokci i całego ciała.

Nasza oferta zabiegów kosmetycznych jest na stronie:

http://www.studioslim.pl/zabiegi/kosmetyka/

W StudioSlim zadbasz o swoją cerę - skutecznie, szybko i za rozsądną cenę w stosunku do innych instytutów bazujących na najwyższej jakości preparatach. Sprawdź, że nasze kosmetyki i odpowiednie podejście pomogą Tobie.

Zadzwoń już teraz i umów się na bezpłatną kosultację cery Face Mapping - to od niej zaczyna się cała przygoda z zadbaniem o swoją cerę w StudioSlim.pl: tel. 507 220 616

Dermalogica - Umów się na bezpłatną analizę skóry - Facemapping

Zapytaj także o promocje kosmetyczne w StudioSlim.pl.

Czekamy na Ciebie na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu.

Oprócz oferowania zabiegów jesteśmy punktem sprzedaży detalicznej preparatów Dermalogica Polska - możesz u nas zamówić każdy produkt z tej marki, a więc prowadzimy Ciebie, abyś nie tylko dbał odpowiednio o cerę przychodząc do nas, ale każdego dnia według wskazań stosując odpowiednie kosmetyki u siebie w domu.

Oferta kosmetyków Dermalogica:

http://www.studioslim.pl/zabiegi/kosmetyki_dermalogica/

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim pięknej cery...
Zespół StudioSlim.pl
http://www.StudioSlim.pl
tel. 507 220 616
ul. Kukuczki 26ab, Wrocław

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }