«Powrót

Przebarwienia skóry po opalaniu

Cena: od 170 zł

Masz przebarwienia skóry na twarzy?

Czy dostrzegasz na swojej twarzy negatywne zmiany w postaci ciemniejszych plam lub śladów pozapalnych, które pozostały i nie schodzą po ekspozycji słonecznej? Jeśli przeszkadza Ci to na tyle, że czujesz się niekomfortowo, a nakładany podkład dla zakamuflowania przebarwień lub inne metody się nie sprawdzają to może warto sięgnąć po profesjonalne rozwiązania tego problemu.

Przebarwienia skóry po opalaniu

Jak radzić sobie z przebarwieniami skóry po opalaniu?


Jeżeli masz przebarwienia skóry na twarzy i powodem tych zmian jest działanie słoneczne połączone z przejściową reakcją hormonalną, stresem lub urazem pozapalnym skóry to mamy szybkiem efektywne działanie w postaci zabiegów złuszczania. Organizm człowieka często poddawany jest wielu niesprzyjającym czynnikom, które mają ogromny wpływ na to co dzieje się w skórze. W takich procesach dochodzi do trwałych zmian, które zaczną stopniowo ustępować dopiero przy odpowiednio zastosowanej terapii w salonie kosmetycznym oraz specjalnie dobranej pielęgnacji domowej.

Terapia ChromaWhite TRx (zabieg rozjaśniający) to nowa era w rozjaśnianiu skóry. Jako kosmetolog StudioSlim we Wrocławiu osobiście polecam ten rodzaj zabiegu jako alternatywę tradycyjnych kwasów. Bioaktywność preparatów w tej terapii jest bezpieczna i skuteczna, a rozjaśnienie skóry widoczne już po pierwszym zabiegu. Warto skorzystać z zabiegu rozjaśniającego i przekonać się o jego działaniu i korzyściach jakie oferuje firma Dermalogica, gdyż to na ich produktach wynujemy ten zabieg w naszym gabinecie. Udowodnione działanie aktywnych składników oraz bogaty procentowo skład preparatów pomaga rozświetlić skórę i spowalnia proces tworzenia melaniny. Najważniejsze składniki dzięki którym Dermalogica osiąga duże sukcesy na rynku to : Oligopeptyd-34, glicynian cynku, niacynamid, pochodne wit.C, kwas glukonowy, mlekowy, fitynowy, ekstraty i filtraty roślinne.

Jakie rozwiązanie z trudniejszymi problemami skórnymi przy przebarwieniach?

Często zdarza się, że skóra wymaga mocniejszego działania, ponieważ towarzyszą jej dodatkowe problemy np. wiotkość, suchość, mocne odwodnienie, trądzik w różnych postaciach, blizny pozapalne itp. Wówczas proponuję zastosowanie eksfoliacji Acid Peels firmy Pures, jako spektakularne metody łączenia kwasów oraz zastosowanie urządzeń typu mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja, ultradźwięki. Połączenie odpowiednich preparatów i zabiegów z pewnością pomoże Tobie w rozwiązaniu tego problemu. Jeżeli tak się dzieje to też z pewnością należy zadbać o odpowiednie kremy podczas letniej ekspozycji na słońce swojej twarzy - wówczas możemy zapobiegać tego typu przebarwieniom na twarzy.

Profesjonalne rozwiązanie problemu w StudioSlim.pl we Wrocławiu:

Masz problem z przebarwieniami skórnymi na twarzy? Jeżeli tak to przyjdź do nas na konsultacje, aby ustalić co należy wykonać dla poprawienia stanu Twojej skóry. Wykonamy wówczas bezpłatną analizę Face Mapping i doradzimy profesjonalnie co zrobić. Działamy na bardzo dobrej jakości kosmetykach Dermalogica produkcji USA, a także na odpowiednim profesjonalnym sprzęcie kosmetycznym. Nasze doświadczenie oraz wieloletnie doświadczenie marki Dermalogica w produkcji skutecznych preparatów pomoże Tobie zwalczyć ten problem.

Umów się na bezpłatną konsultację: +48 507 220 616

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty StudiaSlim.pl we Wrocławiu.
Kosmetolog Kasia

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }