«Powrót

Ceny zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu

Ulotka StudioSlim.pl - zabiegi kosmetyczne
Miło nam poinformować, że w dziale: Cennik zabiegów uzupełniliśmy listę naszych zabiegów oferowanych w StudioSlim.pl we Wrocławiu.

Zadbaj o twarz

Głównie w tym dziale dodaliśmy ceny usług kosmetycznych, które oferujemy na doskonałych preparatach Dermalogica oraz Purles. Skuteczność oferowanych kosmetyków jest bardzo duża i rozmaite salony na całym świecie stosują je do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy.

Marka Dermalogica zyskała uznanie także w świecie gwiazd Hollywood, gdzie kosmetyki te używane są przez różne znane gwiazdy filmowe i są też na planach filmowych różnych seriali itp.

U nas także możesz liczyć na elegancki wizaż. Wykonujemy makijaże, stylizacje oka, a w ofercie dodatkowej mamy także makijaż permanentny, który wykonywany jest przez osobę wyłącznie specjalizującą się w tej dziedzinie z ogromnym wieloletnim doświadczeniem.

Zadbaj o siebie i przyjdź do nas, a poznasz różnicę!

Zadbaj o dłonie i stopy

W ofercie StudioSlim znajdziesz także ceny na manicure oraz pedicure. Z nami Twoje dłonie i stopy będą w pełni zregenrowane i zadbamy o to, aby wyglądały pięknie.

Zadbaj o ciało - modelowanie sylwetki

Z zabiegów kosmetycznych na ciało wykonujemy doskonałe masaże, depilację woskiem, opalanie natryskowe oraz zabiegi modelujące sylwetkę na urządzeniach PowerSlim, rollmasażach, platformie wibracyjnej, jeźdźca fitness. Oferujemy romaite pakiety wyszczuplające i modelujące sylwetkę w StudioSlim.

Mapka dojazdu StudioSlim we Wrocławiu

Jak dojechać do StudioSlim.pl?

Umów się do nas na wizytę: +48 507 220 616

Jeżeli intersuje Ciebie skorzystanie z naszych usług to zapraszamy do StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu.

NIE DOJEDZIESZ BEZPOŚREDNIO Z BOROWSKIEJ!
Ze względu, że ul. Kukuczki jest przerwana w pewnym momencie i nie ma możliwości dojazdu do nas bezpośrednio z ul. Borowskiej - tak jak prezentuje mapka to sugerujemy dojazd z ul. Świeradowskiej do naszego lokalu.

Masz nawigację? Ustaw w nawigacji ul. Uznańskiego i dojedź nią do samego końca (będzie koniec drogi!). Nasz lokal będzie po lewej stronie naprzeciwko wiaduktu kolejowego.

Inne wskazówki dojazdu:
1. Z Borowskiej skręć w Świeradowską
2. Ze Świeradowskiej skręć w ul. Niemczańską lub Strońską
3. Z ul. Niemczańskiej lub Strońskiej wjedź w ul. Rutkiewicz
4. Z ul. Rutkiewicz wjedź w ul. Uznańskiego i pojedź do jej
samego końca. Nasz lokal będzie po lewej stronie.
ZAPRASZAMY DO NAS.

Zespół StudioSlim.pl

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }