«Powrót

Zalety masaży w StudioSlim

Atrakcyjna oferta masaży w bardzo ciekawych cenach.

Jest wiele miejsc we Wrocławiu gdzie można skorzystać z masażu, ale tylko w naszym StudioSlim.pl, przy ul. Kukuczki 26ab, masaż będzie wykonany w kapsule PowerSlim Studio. Rozgrzane dzięki podczerwieni ciało doskonale przygotowane jest do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie. Ciepła atmosfera sprawia, że czujesz się świetnie.

Masaż we WrocławiuW PowerSlim Studio stan wysokiego rozluźnienia osiągamy stymulując zmysły wzroku, słuchu, zapachu i czucia.

Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa. Światło i muzyka wprowadzają w stan uspokojenia, a odpowiednie obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują nasz mózg, co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin - czyli HORMONU SZCZĘŚCIA. Nawet w pochmurny i zimny dzień poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży...


Jak wyglądają masaże w StudioSlim.pl we Wrocławiu?

Każdy masaż w StudioSlim rozpoczynamy od wygodnego położenia się na łóżku, a następnie chwilowym relaksie w kapsule PowerSlim przy nastrojowej (ulubionej i dobranej) muzyce. Przez tą chwilę leżymy sobie wygodnie w atmosferze podczerwieni, a nasze ciało przygotowywane jest poprzez rozgrzanie do efektywnego masażu. Dzięki podczerwieni zabieg masażu i wchłaniania preparatów jest dużo efektywniejszy. W kapsule na nasze zmysły działą jeszcze inne bodźce, koloroterapia i jest to najlepsze miejsce, aby zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Po odpowiednim rozgarzaniu ciała klieta następuje określony typ masażu. Ciało jest wówczas odpowiednio przygotowane, a my czujemy przypływającą z każdą chwilą do nas energię. Nasz zespół wykonuje masaż profesjonalnie i cały czas stara się, aby ta chwila była wykorzystana maksymalnie zarówno dla przyjemności klienta, jak również, aby uzyskać jak najlepszy określony efekt: relaksacyjny bądź leczniczy danego zabiegu.

Każdy masaż kończymy także chwilowym odpoczynkiem klienta w kapsule PowerSlim Studio. W ten sposób w pełni osoba masowana może się jeszcze zrelaksować i nacieszyć chwilą leżenia w błogim cieple.

Dlaczego w StudioSlim we Wrocławiu niektóre z masaży nazywamy 'Gorącymi masażami'?

Oczywiście nie ma się co obawiać, że masaż jest jakiś gorący. Nazywamy je tak wyłącznie ze względu, że ciało przy naszych masażach rozgrzewane jest przez lapmy podczerwieni, które znajdują się w kapsule PowerSlim Studio. Ciało jest więc odpowiednio przygotowywane do masażu, a ciepło te wpływa wręcz bardzo pozytywnie. Klienci po wykonanym masażu mówią, że 'jest to wyjątkowe przeżycie i że czują się świetnie' oraz są pełni energii - takie opinie nas automatycznie wynagradzają po każdym dobrze wykonanym masażu.

Dlaczego warto przyjść na masaż w StudioSlim.pl?

Nasz personel dobierze rzeczywiście najlepszy dla Ciebie masaż - wysłucha Twoich sugestii oraz tego co chcesz osiągnąć poprzez masaż. Jeżeli dodamy, że nasze fizjoterapeutki rzeczywiście robią to bardzo starannie, z sercem i profesjonalnie to pozostaje wyłącznie przekonać się o tym osobiście - odwiedzając nas. :-) Na dodatekmasaż w StudioSlim wykonywany jest w kapsule PowerSlim Studio, a takich miejsc jest bardzo mało w Polsce i przeważnie znajdują się w dużych hotelach lub wielkich oraz drogich ośrodkach SPA. U nas oferta na takie zabiegi jest bezkonkurencyjna.


Atomosfera podczas masażu w StudioSlim.pl:

Odwiedzają nas osoby, które korzystały wcześniej z masaży lub miały taki zabieg u nas pierwszy raz. Ze względu, że nasz profil działaności skupia się, aby pomagać w uzyskiwaniu jak najlepszych efektów w modelowaniu ciała to liczne grono Pań odwiedza nas regularnie przez co panuje u nas wręcz domowa atmosfera. Profesjonalne podejście do każdego tematu przez nasz zespół jest bardzo istotny i nie ma się czego u nas krępować. Jesteśmy po to, aby pomagać oraz aby każda chwila była momentem relaksu dla Ciebie. Przychodzą do nas Panie i doceniają atmosferę oraz nasze profesjonalne podejście do każdego zabiegu m.in. masaży ciała. To nas zawsze motywuje.

Przyjdź na profesjonalny masaż we Wrocławiu i odwiedź StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26 ab
Nie trać czasu i już dziś zarezerwuj termin na masaż: tel. 507 220 616

Profesjonalne masaże lecznicze i relaksacyjne wykonują nasi fizjoterapeuci w StudioSlim!

Miejsce wykonywania masaży: Wrocław, ul. Kukuczki 26 ab (GAJ).
Umówić się na zabieg możesz telefonicznie: 507 220 616
Dojazd: sprawdź mapkę w dziale kontakt!

Nasza oferta masaży w StudioSlim.pl:
W zależności od potrzeby jesteśmy w stanie wykonać masaż na określoną partię ciała.

Masaże klasyczne, lecznicze wykonane w PoweSlim Studio:
Gorący masaż we Wrocławiu 70 minut - 95 zł
Masaże różnego rodzaju w zależności od tego co chcesz, aby było masowane. Przed i po masażu
leżysz w kapsule PowerSlim Studio w celu rozluźnienia i przygotowania ciała do efektywnego masażu.

Masaże z wykorzystaniem dodatkowych preparatów - aby się w pełni zrelaksować:
Masaż "Czekoladowa rozkosz" 70 min - 105 zł
Masaż "Soczysta pokusa" 70 min. - 105 zł

Masaż całego ciała w PowerSlim Studio - po prostu Seven Heaven:
Niebiański Masaż - 120 min. - 150 zł

Masaże lecznicze na określoną i bolącą partię ciała, krótki seans:
Masaż leczniczy 60 min. - 95 zł


Już teraz zadzwoń i koniecznie umów termin w StudioSlim.pl :-)

Studioslim.pl Masaże Wrocław
ul. Kukuczki 26 AB
tel: 507 220 616

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }