«Powrót

Terapia podczerwienią

TERAPIA PODCZERWIENIĄ - wykorzystwana w naszych urządzeniach PowerSlim Active i PowerSlim Studio.


Nieprawidłowe odżywianie, zmienna temperatura na zewnątrz, promieniowanie UV podczas kąpieli słonecznych, zanieczyszczenie chemiczne środowiska, to czynniki, które powodują pogarszanie się stanu naszej skóry. Terapia podczerwienią może temu zapobiec oraz zlikwidować już istniejący problem

Podczerwień w StudioSlim - ul. Kukuczki 26 ab we WrocławiuZastosowanie długich fal podczerwonych, to jeden ze sposobów napoprawę krążenia krwi, co ma zasadnicze znaczenie dla wygładu i „ blasku ” skóry. 

Regularne korzystanie z łagodnego ciepła podczerwieni powodujeoczyszczenie skóry z nagromadzonych zanieczyszczeń i w rezultacie szybko przywraca skórze świeżość. 


Podczerwień hamuje rozkład włókien kolagenowych i elastycznych pod wpływem czynników zewnętrznych, sprawiając, że skóra na dłużej zachowuje jędrność i młody wygląd. 

Terapia podczerwienią umiejętnie połączona z dobrymi kosmetykami wzmacnia i poprawia tonację skóry, jej elastyczność, efektywnie odbudowuje naturalną barierę ochronna oraz dodatkowo chroni włókna kolagenowe przed zniszczeniem. 

Pozwala skórze na długo zachować elastyczność, witalność i młodzieńczą świeżość. Działanie promieni podczerwonych uwalnia skórę od zanieczyszczeń i obumarłych komórek. Zapewnia też organizmowi niezbędną ilość energii w czasie, gdy słońce chowa się za chmurami. Rezultat jest taki, że organizm łatwiej przyswaja tlen, poprawia się ukrwienie i kolor skóry.

Podczerwień jest unikalnym aktywatorem metabolizmu komórkowego, który opóźnia procesy starzenia, stymulując mechanizmy odnowy komórkowej i wzmacniając dotlenienie komórek.

Efekty widać gołym okiemmniej zmarszczek, większa witalność, jędrniejsza i lepiej nawilżona skóra oraz promienna cera. 

Terapia podczerwienią pomaga w leczeniu trądziku, łuszczycy, łupieżu, oparzeń i wszelkich zmian skórnych i zranień. Oczywiście jest to skuteczna metoda w walce z cellulitem!  

Efektem głębokiego ogrzewania promieniami podczerwonymi jest uwolnienie organizmu z niepożądanych nadwyżek tłuszczu, związków toksycznych i wody, będących przyczyną tworzenia się „ skórki pomarańczowej”. 

Ze względu na podwójną głębokość penetracji w głąb miejsc objętych cellulitem, połączoną z 10-krotnie wzmożonym nagrzaniem tych tkanek, terapia podczerwienią jest znacznie bardziej skuteczna, niż jakakolwiek konwencjonalna metoda...


Skuteczne zabiegi w podczerwieni w StudioSlim.pl:
PowerSlim Active to ćwiczenia aktywne na crosstrainnerze w atmosferze podczerwieni lub rowerku
PowerSlim Studio - tutaj mamy bardzo wiele różnych zabiegów tj. Sauna, Smukła linia, czyli elektrostymulacja mięśni w atmosferze podczerwieni, Aksamitna skóra z preparatem PowerSlim, Masaże.  

Zapraszamy na umówienie się na zabiegi: 507 220 616
 

StudioSlim.pl
ul. Kukuczki 26ab
Wrocław


 

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }