«Powrót

Światowy dzień walki z otyłością

Dnia 24 października każdego roku obchodzimy Światowy dzień walki z otyłością. Pamiętajmy, że każdy moement jest doskonały, aby zmienić swoje nawyki i aby zmienić swoje życie, ale ten dzień ma uświadomić wiele osób jak duży jest to problem na świecie.

Swiatowy dzień walki z otyłością - wyglądaj pięknie - StudioSlim.pl
Ludzi otyłych z nadwagą cały czas przybywa, jedzenia niezdrowego w sklepach także jest dużo, a dodatkowo fastfoody tj. McDonald's, KFC, Pizza Hut, Burger King na naszej drodze łatwiej spotkać. Pod wpływem reklam, braku czasu sięgamy po hamburgery, frytki, pizze, smażone w głębokim oleju potrawy. To nie wszystko, gdyż z reguły jesteśmy leniwi i często nie uprawiamy żadnego sportu. Czy to jest sprzyjające dla naszego zdrowia? NIE, NIE i jeszcze raz NIE!

Uświadom sobie, że każdy dzień jest piękny i chwila poświęcona na lepszy posiłek, na aktywność zaprocentuje nam lepszym zdrowiem i pozwoli nam przeżyć więcej - zyskamy po prostu dłuższe życie. Gdy zdrowo się odżywiamy nie tylko lepiej wyglądamy, ale o wiele korzystniej się czujemy. Nasze samopoczucie i lepszy wygląd pomoże nam w codziennym życiu i osiąganiu sukcesów w życiu prywatnym jak również zawodowym. Często inni nas oceniają właśnie poprzez to jak nas widzą oraz jak się zachowujemy. Pokaż innym i udowodnij samemu sobie, że stać Ciebie na zmiany.

Postaraj się zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz zacznij się ruszać. Pod względem aktywności zacznij choćby więcej chodzić - ogranicz jazdę samochodem do sklepu w okolicy. Pomyśl i wyobraź sobie swoją sylwetkę po zmianie - widzisz tą piękną figurę? Tak, to faktycznie Ty i możesz wyglądać pięknie i jeżeli zaczniesz zmieniać swoje nawyki osiągniesz nawet najtrudniejszy cel.

Dlaczego warto? Życie mamy jedno, a jest tak wiele miejsc wartych zobaczenia, jest tak wiele chwil, które możemy spędzić z rodziną, znajomymi, zatem nie trać czasu i zacznij żyć aktywnie i zdrowo. Światowy dzień walki z otyłością to dzień, w którym możemy zacząć zmienić swoje życie, ale każda chwila jest warta, aby zacząć taką zmianę!
Światowy dzień walki z otyłością - zrezygnuj ze złych nawyków - StudioSlimWszystkich oczywiście zapraszamy także do StudioSlim we Wrocławiu, gdzie z pewnością poprzez odpowiednio dobrane zabiegi oraz program dietetyczny zaczniesz uzyskiwać efekty w modelowaniu swojego ciała, wyszczuplaniu i odchudzaniu. Co jakiś dzień dla relaksu możemy wykonać Tobie także odpowiednie masaże, a także zadbać o Twoje dłonie, stopy, ciało i twarz. Oferujemy bardzo duży szereg rozmaitych zabiegów i uwierz nam, że Twoja przemiana zależy tylko od Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z nami. Pełne informacje uzyskasz telefonicznie: +48 507 220 616

Zespół StudioSlim.pl

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }