«Powrót

Rollmasaż skutecznie wyszczupla i ujędrnia

Witajcie,
Dzisiaj trochę więcej o rollmasażu.
Rollmasaż we Wrocławiu - Kukuczki 26ab, tel. 507 220 616
DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA ROLLMASAŻ i CO TO JEST?
Rollmasaż to urządzenie składające się z bębna, który obraca się wraz z drewnianymi belkami, które także obracają się w każdym kierunku w zależności od ćwiczonej pozycji. Poprzez odpowiednie pozycje przyjmowane na rollmasażu intensywnie masujemy całe ciało - od stóp, nóg, pośladków, ud, brzucha po ramiona i ręce.

Oto pozycje przyjmowane na rollmasażu dla najlepszego efektu:
Pozycje rollmasaż

Dla najlepszego efektu każdą pozycję przyjmuje się na 4 minuty i całośc trwa wówczas godzinę. Rollmasaż ma swoją elektronikę, która pilnuje pozycji jaką powinniśmy ćwiczyć. Nasze rollmasaże wyposażone są dodatkowo w podczerwień, która dodatkowo rozgrzewa nasze ciało co przyspiesza efekty.

Nasz personel odpowiednio także tłumaczy i pokazuje wszystko, aby wdrożyć Ciebie w te ćwiczenia, aby były maksymalnie skuteczne.

NA CO WPŁYWA ROLLMASAŻ?

Dzięki ćwiczeniom na rollmasażach uzyskasz bardzo dobre wyniki w wyszczuplaniu i poprawie wyglądu Twojej skóry, a ponadto działa on pozytywnie na układ krwionośny i limfatyczny. Nie wymaga on kondycji fizycznej i ogólnie podczas ćwiczeń możesz słuchać muzyki, czytać prasę lub książkę, a u nas w StudioSlim oglądać także TV, który jest przy rollmasażach.

Co jest dodatkową zaletą - wiele Pań chwali sobie efekty, które widać już po kilku zabiegach.

ILE KOSZTUJE ROLLMASAŻ?
Teraz w StudioSlim na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu oferujemy 10 wejść po 60 min. na rollmasaż w cenie za jedyne 119 zł (promocja z okazji wiosny).

Masz pytania zadzwoń do nas 507 220 616 i umów się.
Więcej o rollmasażu na naszej stronie:
http://www.studioslim.pl/zabiegi/wyszczuplanie/rollmasaze/

Rollmasaż w StudioSlim we Wrocławiu
NIE BYŁO CIEBIE W STUDIOSLIM, a zainteresowała Ciebie oferta?

Dla NOWYCH OSÓB, których nie było jeszcze w StudioSlim oferujemy DARMOWY 60 MINUTOWY ROLLMASAŻ - to sposób, aby samemu przekonać się czy warto oraz poznać nasz lokal, a także personel. Zadzwoń: 507 220 616 i poproś o darmowy 60 minutowy zabieg na rollmasażu, gdyż jesteś wstępnie zainteresowana ofertą. Chodzisz do StudioSlim to zaproś kogoś na darmowy rollmasaż - namów swoją koleżankę.

Wiele Pań chwali sobie efekty, gdyż rollmasaż doskonale likwiduje cellulit, ujędrnia skórę oraz wyszczupla różne partie ciała. Zapraszamy.Miłego dnia oraz wiosny pełnej zmian życzy,
Zespół StudioSlim.pl
tel. 507 220 616
ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }