«Powrót

Odchudzanie przez PowerSlim

Poznaj najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób wyszczuplania i likwidacji celulitu!
nowoczesne urządzenia PowerSlim to podwójna siła podczerwieni i jonizacji, która daje do tej pory efekty gładkiej skóry.

Być może jeszcze sobie tego nie uświadamiasz, ale właśnie odkryłaś najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób na smukłą linię i piękną skórę! Pomyśl tylko jakby to było gdybyś mogła już za dwa tygodnie od dzisiaj ubrać się w swoje obcisłe stroje, w które teraz nie możesz się zmieścić. Wyobraź sobie te zazdrosne spojrzenia koleżanek na widok Twojej gładkiej i aksamitnej skóry, bez oznak cellulitu. Pomyśl, jakie to przyjemne być zadowolonym ze swojego ciała, czuć się pięknie i młodo. Tysiące osób dziękiPowerSlim, spełniło swoje marzenia o pięknym i zgrabnym ciele.

Tak, to prawda: rekordziści gubią po 20 cm w obwodzie brzucha!

Przeprowadzone badania potwierdziły takie wyniki. Sesja od 5 do 15 zabiegów daje naprawdę duże efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo. Rekordziści pakietu "Piękne Ciało w 2 tygodnie" tak szybko pozbywali się zbędnych kilogramów, że mieli poważny problem z uzupełnieniem mniejszych rozmiarów garderoby.

Jak to możliwe? PowerSim to zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz zestawu specjalnie opracowanych zabiegów. Jej skuteczność potwierdza lekarz medycyny estetycznej: 

     dr n. med. Mateusz J. Kuczabski specjalista medycyny estetycznej 
- Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Nic więc dziwnego że PowerSlim jest tak skuteczny."Już po jednym zabiegu spodnie wydały mi się luźniejsze. Nie byłam pewna czy to czasem nie jest tylko złudzenie, ale kiedy wieczorem mój chłopak nie mógł się nadziwić gładkością mojej skóry...” Justyna, 30 lat 

Nie dajemy obietnic bez pokrycia! Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesówmetabolicznych naszego organizmu. Natura promieni podczerwonych sprawia ze 2000 kcal tracisz zupełnie bez wysiłku, leżąc i słuchając muzyki. 

W PowerSlim następuje bardzo intensywny proces pocenia, który sprawia, że chudniesz w oczach. Woda, która z Ciebie wychodzi pochodzi z rozpadu cząsteczek tłuszczu i cellulitu. Im więcej się pocisz, tym więcej cząsteczek tłuszczu zostaje zniszczonych. 

Dodaj do tego stymulujące preparaty z aktywnymi składnikami, które poprzez otwarte pory i rozszerzone naczynia docierają do podskórnych warstw i złogów tłuszczu, które przy zwykłych zabiegach pozostają nietknięte, gdyż zwykle krew nie dochodzi w tamte miejsca. 

Dodaj do tego zabiegi wykorzystujące elektroprądy i niezwykle efektywne masaże wykonywane na rozgrzanym w podczerwieni ciele, a otrzymasz MEGASKUTECZNY sposób na gładką skórę i smukłą linię!

Sprawdź już teraz zabiegi na PowerSlim Active i PowerSlim Studio.

Zapraszamy do StudioSlim.pl 
ul. KUKUCZKI 26ab
WROCŁAW

tel. 507 220 616

 

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }