«Powrót

Korzyści z zabiegów w StudioSlim.pl

Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę w StudioSlim we WrocławiuChcesz poprawić swój wygląd i schudnąć?

U nas każdy może poprawić swój wygląd, a na dodatek ma możliwość ze skorzystania z najnowocześniejszych urządzeń PowerSlim Studio, PowerSlim Active, Rollmasaży Rolling Star z opcją podczerwieni i koloroterapii, a także platformy wibracyjnej StandingMate oraz Jeźdźca fitness. Uzupełnieniem oferty są konsultacje dietetyczne i program żywieniowy.

Nasz zespół zapewni Tobie doskonałą opiekę, a urządzenia w naszym lokalu wspomogą dążenie do Twojego upragnionego celu. Poczuj się wyjątkowo i odwiedź StudioSlim.pl

Umów się na zabiegi: +48 507 220 616

Zalety korzystania z urządzeń wyszczuplających:

  • całe ciało zyska na sprężystości i jędrności
  • dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej
  • poprawisz wydolność układu sercowego i oddechowego – będziesz zdolna do większego wysiłku i z łatwością pokonasz schody, na których wcześniej dostawałaś zadyszki
  • zwiększysz swoją odporność na infekcje - przeziębienia i grypa nie będą dla Ciebie straszne
  • doświadczysz głębokiego relaksu, uspokoisz się i odpoczniesz
  • zlikwidujesz stres i zmęczenie, rozluźnisz wszystkie mięśnie
  • poprawi się Twoja koncentracja i zdolność do pracy umysłowej
  • poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp.
  • otrzymasz ogromną dawkę energii, która pozytywnie nakręci Cię na kolejne dni
  • poczujesz się szczęśliwa – dzięki podczerwieni zwiększy się, bowiem produkcja endorfin czyli tzw. hormonu szczęścia!

Marzysz o pięknej sylwetce?

W StudioSlim.pl we Wrocławiu (GAj, ul. Kukuczki 26ab) panuje wyjątkowa atmosfera sprzyjająca do zrzucania kilogramów. Nie jesteśmy typową siłownią i fitness, a miejscem gdzie indywidualnie każda osoba jest prowadzona przez nas zespół. Na dodatek tylko tutaj masz możliwość korzystnia z licznych urządzeń i zabiegów skutecznych w walce z nadwagą, a niedostępnych w typowych siłowniach.

PowerSlim Active

Nasze urządzenia do ćwiczeń tj. PowerSlim Active obudowane są lampami podczerwieni i masz indywidualny dostęp do własnej TV (oglądasz to co lubisz) podczas ćwiczeń. Ćwicząc na PowerSlim Active spalasz kalorie do 3 razy szybciej niż tradycyjnie!

PowerSlim Studio

Dla leniuchów mamy kapsułe PowerSlim Studio z podczerwienią gdzie wykonujemy skuteczne zabiegi w zbijaniu objętości brzucha, bioder, ud, pośladków i innych partii mieśni poprzez ich stymulację tzw. zabieg elektrostymualcji mięśni. Ten zabieg u nas nosi nazwę Smukła linia.

Platforma wibracyjna Standingmate

Nie masz czasu to skorzystaj z platformy wibracyjnej: 10 minut stania na platformie angażuje 100% mięśni ciała i jest ona w pełni bezpieczna dla ciała. Taki trening to nawet godzinny aerobik!

Jeździec fitness

Ćwicząc na jeźdźcu fitness i bawiąc się przy tym świetnie pracujesz doskonale nad mięśniami brzucha, ud i pośladków. Trening 20 min. jest wystarczający, a daje bardzo dobre rezultaty. Przy okazji relaksujesz się słuchając muzyki i oglądając TV :-)

Rollmasaże RollingStar

Zabiegi modelujące ciało przez ćwiczenia na rollmasażach dają bardzo dobre rezultaty. Przychodząc systematycznie kilka razy w tygodniu na ten zabieg (seans od 30 do 60 min.) z pewnością zabaczysz efekty w likwidacji cellulitu, poprawy jędrności skóry. Zabieg ma też właściwości wyszczuplające.

Masaże wyszczuplające

Wykonujemy także liczne masaże wyszczuplające tzw. masaże bańką chińską. Są zarówno relaksacyjne jak i bardzo skuteczne i panie sobie bardzo chwalą takie zabiegi.

Dlaczego warto przyjść do nas?

W StudioSlim.pl zadbamy, aby każdy wychodził zadowolony. Mamy pełną ofertę zabiegów odchudzających, a uzupełnieniem jest też kosmetyka.
Odwiedź nas, a przekonasz się, że droga do ładnej sylwetki jest prostsza niż myślisz. Dodatkowo warto sprawdzać nasze promocje i pakiety w któych oferujemy korzystania z cełgo naszego sprzętu w bardzo przyzwoitych cenach.

Zadzwoń: +48 507 220 616 i zapytaj się o pakiety: Po sylwetkę lub Maxi możliwości, które zaczynają się od 160 zł miesięcznie!

Tylko u nas w przyjaznej atmosferze, z indywidualnym podjeściem i extra licznymi zabiegami na różnych urządzeniach osiągniesz wyznaczony cel!

Jeżeli to Ciebie nie przekonało, gdyż wiesz, że ważne jest też odżywianie mamy ofertę konsultacji dietetycznych w StudioSlim i układania indywidualnie dostosowanych programów żywieniowych - tak aby nabrać zdrowych nawyków, jeść zdrowo i spędzać czas aktywnie podczas zabiegów.
Sukces gwarantowany!

Zespół StudioSlim.pl

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }