«Powrót

Jeździec fitness na brzuch, uda i pośladki

Chcesz poprawić wygląd brzucha, ud i pośladków?
Nie masz ochoty i siły na robienie tradycyjnych brzuszków? Zapraszamy wszystkich do bardzo aktywnych ćwiczeń w StudioSlim.pl we Wrocławiu na symulatorze jazdy konnej. To doskonały sposób na uzyskanie znakomitych rezultatów w wyszczuplaniu i ujędrnianiu brzucha, ud i pośladków.

Jeździec fitness


Siedząc na symulatorze uruchamiamy program jazdy konnej - są różne programy jazdy od spokojnej po bardzo intensywną. Ćwiczenie trwa 20 minut i poprawiamy swoją sylwetkę poprzez zabawę - nie czujemy upływu czasu, a mięśnie brzucha napinamy podświadomie ze względu na odpowiedni ruch symulatora. W celu urozmaicenia jazdy na symulatorze przyjmujemy różne pozycje i ćwiczymy wprowadzając dodatkowo w ruch ręce oraz nogi. To nie wszystko, gdyż można wdrożyć jeszcze ćwiczenia z obciążeniami i hantelkami.

Jeździec fitness to znakomita zabawa, a doskonale modeluje naszą sylwetkę.
Przyjdź do nas i poznaj naszą ofertę. Jeździec fitness w StudioSlim.pl na ul. Kukuczki 26ab we Wrocławiu czeka na Ciebie.
Popraw swoją figurę w prosty, szybki i przyjemny sposób. U nas to możliwe. Sprawdź nas.

Teraz promocja wiosenna: 10 wejść po 20 minut na jeźdźca fitness w cenie 50 zł (zamiast 100 zł).
Umów się na wizytę: 507 220 616

Pamiętaj, że jeździec fitness to nie wszystko co posiadamy w ofercie. Mamy doskonały sprzęt i nasza oferta jest na tyle bogata, że z pewnością uda nam się poprawić Twoją sylwetkę.

Życzymy miłego dnia,
Zespół StudioSlim.pl

Więcej o symulatorze na naszej stronie:
http://www.studioslim.pl/zabiegi/wyszczuplanie/jezdziec_fitness/

'); }, success: function(data) { if(data.error){ show_alert(data.error); } if(data.ok==1){ $('#modal-darmowy-prezent .alert').removeClass('hide'); } } }); }